ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

ЧЕРВОНА КНИГА

Червона книга Міжнародного союзу охорони природи і природних ресурсів — список рідкісних і тих видів тварин і рослин, що знаходяться під загрозою зникнення; символічний сигнал біди, адресований урядам і громадськості окремих держав. Періодично поповнюється новими вида­ми. Перша Червона книга опублікована в 1966 р. Видаються також наці­ональні і регіональні Червоні книги, наприклад, Червона книга України (1980, 1994, 1996 рр.).

«Грінпіс» (англ. Greenpeace «Зелений світ») — незалежна міжнарод­на громадська організація, метою якої є запобігання деградації навколи­шнього середовища. Заснована в 1971 р. активістами з Канади і США, має відділення у 25 країнах (з 1990 р. в Москві та Києві). Головне джерело фінансування — добровільні приватні внески. «Грінпіс» бореться проти ядерних випробувань і радіаційної загрози, проти забруднення природ­ного середовища промисловими відходами, виступає на захист тварин­ного світу морів тощо. Впливаючи на громадську думку, проводячи ненасильні акції протесту, « Грінпіс» домагається від урядів і промислових ком­паній прийняття рішень з конкретних екологічних проблем.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.