ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

ПРЕДМЕТ І СПЕЦИФІКА НАУКИ

ТЕРИТОРІЯ ДЕРЖАВИ

Територія держави — частина Землі, що знаходиться під сувереніте­том окремої країни. До складу державної території входять суша з її над­рами, повітряний простір, внутрішні (національні) і територіальні води (води Світового океану в межах 12 морських миль). Крім територіальних вод, приморські держави виділяють 200-мильні економічні зони, які зна­ходяться під суверенітетом країн і в яких вони ведуть видобуток природ­них ресурсів. Інші держави можуть використати ці акваторії для судно­плавства, прокладки кабелів і трубопроводів. Кожна держава має свої сухопутні і морські кордони, порушувати які забороняється.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.