ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

ПРЕДМЕТ І СПЕЦИФІКА НАУКИ

КОЛОНІЯ

Колонія (від лат. соїопіа — поселення) — 1) країна або територія, що знаходиться під владою іноземної держави (метрополії), позбавлена по­літичної і економічної самостійності і керована на основі спеціального режиму. 2) Поселення, засноване давніми народами (фінікійцями, гре­ками, римлянами) у чужих землях. 3) Поселення переселенців з іншої країни, області. 4) Співтовариство земляків у чужому місті, у чужій кра­їні; земляцтво. 5) У біології — сукупність колоніальних організмів.

Іноді колонією називаються також тимчасові спільні поселення птахів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.