ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

ПРЕДМЕТ І СПЕЦИФІКА НАУКИ

МІЖНАРОДНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Міжнародні організації — об'єднання держав або національних това­риств (асоціацій) неурядового характеру для досягнення загальних цілей у політичній, економічній, соціальній, науково-технічній, культурній та інших сферах, одна з найважливіших форм багатосторонньої співпраці між державами. Членами деяких міжнародних організацій (наприклад, спеціалізованих установ ООН) можуть бути тільки держави (т. зв. між­урядові міжнародні організації). Міжнародна організація створюється на основі угоди її учасників; діяльність кожної міжнародної організації рег­ламентується її статутом. Особливе місце серед міждержавних міжнаро­дних організацій займає ООН як універсальна міжнародна організація загальної компетенції.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.