ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

ДЕМОГРАФІЧНА ПОЛІТИКА

Демографічна політика — це система соціальних, економічних, юридичних та інших заходів, направлених на зміну процесу відтворю­вання населення. До них відносяться, наприклад, заходи заохочення дітонародження (допомога при народженні дитини тощо) або його за­борони. У більшості високорозвинених країн домінує демографічна політика, яка направлена на підвищення народжуваності і природно­го зростання населення. У багатьох азіатських країнах ведеться ціле­спрямована демографічна політика щодо зниження народжуваності (Китай, В'єтнам).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.