ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

МІСЬКІ АГЛОМЕРАЦІЇ

Міські агломерації (від лат. agglomero приєдную, нагромаджую) — скупчення міст, об'єднаних в одне ціле інтенсивними господарськими, трудовими і культурно-побутовими зв'язками. Агломерації формуються переважно навколо великих міст, а також в густонаселених промисло­вих районах. Утворення агломерацій пов'язано з виникненням і зростан­ням міст-супутників. У багатьох країнах агломерації і міста зливаються в мегаполіси. Агломерації міст Бостона і Вашингтона (США) нараховують понад 40 млн людей, Токіо і Осаки (Японія) — понад 55 млн чоловік.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.