ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

ВИМУШЕНА МІГРАЦІЯ

Вимушена міграція — постійна або тимчасова зміна місця проживан­ня людей з причин, що не залежать від них, як правило, усупереч їхньо­му бажанню (стихійне лихо, екологічні катастрофи, промислові аварії, військові дії, порушення прав і свобод громадян). Вимушену міграцію треба відрізняти від примусової міграції, в основі якої лежать розпоря­дження цивільної або військової адміністрацій (вислання, депортація тощо). Жертви вимушеного переселення відносяться до категорій біже­нців і вимушених переселенців.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.