ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

СІМ'Я ІНДОЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

Індоєвропейські мови — одні з найбільш великих мовних сімей, у які входять: хето-лувійська, або анатолійська, група; індоарійська, або ін­дійська, група; іранська група; вірменська мова; фригійська мова; гре­цька група; фракійська мова; албанська мова; іллірійська мова; венетська мова; італійська група; романська група; кельтська група; німець­ка група; балтійська група; слов'янська група; охарська група. Прина­лежність деяких інших мов (наприклад, етруської) до індоєвропейських мов залишається спірною. Мовами індоєвропейської сім'ї розмовляють понад 150 народів, що становить половину населення Землі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.