ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

ФІННО-УГОРСЬКІ МОВИ

Фінно-угорські мови (угро-фінські мови) — сім'я споріднених мов, які разом з самодійськими мовами складають велике генетичне об'єд­нання — уральські мови. Поділяються на 5 гілок:

1) прибалтійсько-фінська — фінська, іжорська, карельска, вепсь­ка, водська, естонська, лівська мови; 2) саамська мова; 3) волзько-фінська (об'єднана за територіальною ознакою) — мокша-мордовська, ерзя-мордовська, марійська; 4) пермська — удмуртська, комі-зирянська, комі-пермяцька; 5) угорська — угорська і обсько-угорська, хантийська і ма­нсійська мови.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.