ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

СІНО-ТИБЕТСЬКІ МОВИ

Сіно-тибетськімови (китайсько-тибетські) — сім'я мов, поширених у Китаї, М'янмі, Непалі, Бутані і на північному сході Індії. Загальноприйнята генетична класифікація відсутня. Виділяють 2 гілки: китайсь­ка і тибето-бірманська. Основні мови і групи мов: китайська, тибетська (тибетська і кілька близьких мов в Гімалаях), лоло-бірманські (бірман­ська, лоло; лісу, хані, асі тощо), тангутська, качинська, неварі, каренські, кукі, чинська, маніпурі, мови нага та інші. Мовами китайсько-ти­бетської сім'ї розмовляє понад 1,2 млрд людей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.