ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

НАСЕЛЕННЯ СВІТУ

СОЦІАЛЬНА СТРАТИФІКАЦІЯ

Соціальна стратифікація — соціологічне поняття, яке означає: струк­туру суспільства і окремих його шарів; систему ознак соціальної дифе­ренціації; галузь соціології. У теоріях соціальної стратифікації на основі таких ознак як освіта, побутові умови, заняття, доходи, психологія, релі­гія і т. п., суспільство ділиться на «вищі», «середні» і «нижчі» класи і страти. Деякі концепції соціальної стратифікації різних типів спирають­ся на марксистську теорію суспільних класів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.