ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

ВЗАЄМОДІЯ СУСПІЛЬСТВА І ПРИРОДИ. СВІТОВІ ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

СВІТОВІ ПРИРОДНІ РЕСУРСИ

Природні ресурси — компоненти природи, що використовуються лю­диною. Головні види природних ресурсів можна класифікувати: на осно­ві їх генезису — мінеральні ресурси, біологічні ресурси (рослинний і тва­ринний світ), земельні, кліматичні, водні ресурси; за способом викори­стання — у матеріальному виробництві (у промисловості, сільському го­сподарстві та інших галузях), у невиробничій сфері; за вичерпаністю — вичерпні, у т. ч. поновлювані (біологічні, земельні, водні) і непоновлювані (мінеральні), практично невичерпні (сонячна енергія, внутрішньоземне тепло, енергія текучої води).

Величезні об'єми природних ресурсів, що залучаються до сучасної людської діяльності, загострили проблеми їх раціонального використан­ня і охорони і набули глобального характеру.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.