ГЕОГРАФІЯ
ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ СВІТУ

СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО

ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КОРПОРАЦІЇ

Транснаціональні корпорації (ТНК) — міжнародні компанії, націона­льні трести і концерни індустріально розвинених країн із зарубіжними активами. Набули поширення після Другої світової війни. ТНК, переду­сім американські, контролюють багато галузей виробництва і сфер еко­номіки світового господарства: на частку ТНК припадає понад 1/3 про­мислового виробництва, понад 1 /2 зовнішньої торгівлі, бл. 80 % патентів на нову техніку і технологію (кінець 1980-х pp.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.