ГЕОГРАФІЯ
ПЛАН І КАРТА

ГЕОГРАФІЧНІ КООРДИНАТИ

Географічні координати — широта і довгота, визначають положення будь-якої точки на земній поверхні. Географічна широта φ — кут між прямовисною лінією в даній точці і площиною екватора, що відлічується від 0 до 90° в обидві сторони від екватора. Географічна довгота λ — кут між площиною меридіана, що проходить через дану точку, і площиною поча тку меридіана. Довготи від 0 до 180° на сході від початку меридіана нази вають східними, на заході — західними.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.