ГЕОГРАФІЯ
ПЛАН І КАРТА

АЗИМУТ

Азимут (араб, as-sumut, мн. від as-samt— шлях, напрям) об'єкта, на пряму — це кут (азимут) між площиною меридіана точки спостереження і вертикальною площиною, що проходить через цю точку та об'єкт, що спостерігається. Відлік ведеться від півночі (в геодезії) або від півдня (в астрономії) за годинниковою стрілкою від 0 до 360°. При визначенні т. зв. магнітного азимута замість площини географічного меридіана беруть площину магнітного меридіана.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.