ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

ГІРСЬКІ ПОРОДИ

На відміну від мінералів, гірські породи частіше за все неоднорідні. Це мовби агрегати, що складаються з різних мінералів. Але при всьому різноманітті ці агрегати, як і мінерали, з яких вони складаються, законо­мірно повторюються у земній корі. При цьому не тільки склад, але й структура та інші властивості мінералів залежать передусім від того, де, на якій глибині і в яких умовах вони утворилися. За походженням всі гірські породи поділяються на 3 великі групи: магматичні, осадочні і ме­таморфічні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.