Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ГЕОГРАФІЯ
Навчальний посібник для старшокласників та абітурієнтів

ГЕОГРАФІЧНИЙ ОГЛЯД ЗЕМНОЇ КУЛІ

1. ПЛАН МІСЦЕВОСТІ

1.7.Використання планів у практичній діяльності людей

  Плани мають велике значення в господарській діяльності людини. їх використовують учні і вчені, робітники та інженери, офіцери і солдати.

  Плани служать найкращим путівником на невідомій місцевості.

  План у воєнній обстановці — постійний, а часто і єдиний засіб детального вивчення місцевості. Без плану неможливо прийняти правильне рішення та ефективно вести бойові дії.

  Вміння читати план і знання правил роботи з ним допоможе вирішувати різноманітні завдання, які зустрічаються в повсякденному житті і в бойовій діяльності офіцерів і солдат.

  За допомогою планів можна вивчати і оцінювати місцевість і маршрути руху; здійснювати орієнтування, визначати координати необхідних точок, розміщення елементів бойового порядку і крутизну схилів та інші характеристики рельєфу.

  Сукупність відомостей про місцевість, що зображена на плані, називається змістом плану.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.