Географія - Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА

Передмова


Вашій увазі пропонується посібник, який надає всебічну інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання з географії, забезпечує повним комплектом матеріалів, необхідних для успішного проходження цього іспиту, а також для підготовки до державної підсумкової атестації.

Пропонований курс підготовки до ЗНО цілком відповідає Програмі ЗН0-2012 та Програмі МОНМСУ з географії.

Водночас пропонована книга може бути використана і для експрес-підготовки зо ЗНО й ДПА, оскільки дозволяє ефективно й за короткий час повторити теоретичний матеріал, вивчений на уроках географії, сформувати міцні вміння й навички роботи з тестами у форматі ЗНО.

У книзі кожній темі (1—24) передує вхідний тест. Далі подається теоретичний матеріал. Освоївши його, треба виконати контрольний тест. Він підсумовує досягнення в опануванні відповідної теми. Отже, роботу з темами необхідно починати з перевірки рівня своїх знань і вмінь, тобто виконання вхідного тесту, порівняння результатів із правильними відповідями на завдання. Так Ви зможете визначити, який матеріал засвоєний Вами недостатньо, яким питанням необхідно приділити особливу увагу, що треба повторити. Теоретичні матеріали допоможуть Вам ліквідувати виявлені прогалини в знаннях. Опанувавши їх зміст, Ви створите необхідне знаннєве підґрунтя для успішного тестування з відповідних тем. Зрозуміло, що не можна обмежуватися лише теоретичною підготовкою, — Вам слід навчитися застосовувати знання на практиці, а саме під час виконання тестових завдань. Цій меті слугують завдання другого тесту, який є тренувальним, але водночас і контрольним, адже він перевіряє, чи добре Ви засвоїли матеріал теми, а також показує, чи вдалося Вам покращити результат вхідного тестування. Опрацьовуючи зміст наступних тем, не забувайте час від часу повторювати вивчене, перегортаючи сторінки посібника. Це дасть змогу тримати на поверхні набуті знання, не дозволяючи їм під тиском нової інформації відійти в глибини пам’яті.

Кожний тест має 8 завдань.

1—4 завдання мають чотири варіанти відповіді, серед яких лише один правильний.

5—6 завдання на встановлення правильної відповідності.

7 завдання на встановлення правильної послідовності.

Завдання 8 має по шість варіантів відповіді, серед яких лише три правильні.

9* завдання містить задачі, які зустрічаються в межах даної теми.

Остання частина книги містить тести у форматі ЗНО. Робота з тестами збагатить Ваші знання, розширить навички раціонального, ефективного мислення при виконанні бойових тестів у форматі ЗНО.

Віддайте перевагу роботі саме з нашим посібником — це позбавить Вас необхідності пошуку підручників із географії за попередні роки, повторювання їх розлогих, а почасти й інформативно перевантажених матеріалів. Пропонований посібник допоможе щонайкраще підготуватися до ЗНО-2012.

Успіхів Вам у майбутніх випробуваннях!


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити