Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ГЕОГРАФІЯ
Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА

МАТЕРИКИ

 

Тема 9. ПІВДЕННА АМЕРИКА, ПІВНІЧНА АМЕРИКА

 

ПІВДЕННА АМЕРИКА

 

Населення та політична карта

Корінними жителями Південної Америки є індіанці — представники монголоїдної раси.

Особливістю расового складу населення материка є переважання мішаних рас (метисів, мулатів, самбо), що сформувалися за часів колонізації.

У Південній Америці проживають понад 400 млн. осіб. Населення розміщується по території материка нерівномірно. Майже 90 % його живе в приморській частині континенту, де розташовані великі міста, серед яких є й міста-мільйонери: Сан-Паулу (16,1 млн. осіб), Буенос-Айрес (10,2 млн.), Ріо-де-Жанейро (7,2 млн.).

На сучасній політичній карті Південної Америки налічується 15 країн, із них 13 — незалежні. Усі країни континенту належать до групи країн, що розвиваються.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.