ГЕОГРАФІЯ
Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА

МАТЕРИКИ

 

Тема 9. ПІВДЕННА АМЕРИКА, ПІВНІЧНА АМЕРИКА

 

ПІВДЕННА АМЕРИКА

 

Населення та політична карта

Корінними жителями Південної Америки є індіанці — представники монголоїдної раси.

Особливістю расового складу населення материка є переважання мішаних рас (метисів, мулатів, самбо), що сформувалися за часів колонізації.

У Південній Америці проживають понад 400 млн. осіб. Населення розміщується по території материка нерівномірно. Майже 90 % його живе в приморській частині континенту, де розташовані великі міста, серед яких є й міста-мільйонери: Сан-Паулу (16,1 млн. осіб), Буенос-Айрес (10,2 млн.), Ріо-де-Жанейро (7,2 млн.).

На сучасній політичній карті Південної Америки налічується 15 країн, із них 13 — незалежні. Усі країни континенту належать до групи країн, що розвиваються.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.