Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ГЕОГРАФІЯ
Ґрунтовна підготовка до ЗНО і ДПА

Тема 15. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ГЕОГРАФІЯ УКРАЇНИ ЯК НАУКА. НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Вікова і статева структура населення

Вікова структура населення — це співвідношення між різними віковими групами населення. У віковій структурі населення України виділяють три вікові групи: молодша (діти віком до 16 років) — 18,2 %; працездатне населення (жінки 16—55 років, чоловіки 16—60 років) — 58 %; старша 23,8 %. Особливістю вікової структури населення України є зростання частки людей похилого віку — процес «старіння нації». Середній вік українців уже перевищив 37 років і продовжує зростати. За цим показником Україна входить до 15 найстаріших держав світу.

У статевій структурі населення України переважають жінки, частка яких становить 53,7 %.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.