ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ УКРАЇНИ

Ґрунти, рослинний покрив, тваринний світ

Тваринні ресурси, заходи з їх охорони і відтворення. Червона книга України

Природні тваринні ресурси — це сукупність тварин, що історично склалася в межах будь- якої території або акваторії. Природні тваринні ресурси представлені тваринами лісів, степів, луків, водних басейнів тощо.

Вирубування лісів, розорювання степів, безконтрольне полювання завдають шкоди дикій природі, спричиняючи зникнення багатьох видів, кількісне скорочення популяцій і зменшення територій їх поширення. У 1993 р. в Україні прийнято Закон «Про тваринний світ», у якому однією з головних вимог щодо охорони і раціонального використання тварин є збереження природних умов їх існування. Рідкісні види тварин і рослин, а також ті, що перебувають під загрозою зникнення, занесені до Червоної книги України. У подібних книгах зазвичай використовується кілька категорій рідкісності, у тому числі ймовірно зниклі, ті, кількість яких зменшується, відновні й ті, що відновлюються. Серед представників фауни країни до Червоної книги України зокрема занесені: зубр, бурий ведмідь, лісовий кіт, норка європейська, хохуля, дрохва, хохітва, беркут степовий, шуліка рудий. Список рідкісних і зникаючих тварин постійно поповнюється.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.