ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ

Сільське господарство. Транспорт. Соціальна сфера

Галузева структура і виробничі особливості рослинництва

До складу рослинництва входять п’ять основних груп рослин, які відрізняються особливостями вирощування й переробки, а також сферою застосування. Найбільше значення традиційно мають зернові культури, серед яких особливо виділяються обсягами щорічного виробництва (до 500 млн т кожна) три головні «хліби» людства — пшениця, кукурудза і рис.

Галузева структура рослинництва

Зернові (у тому числі круп’яні та зернобобові) культури

Кормові культури

Технічні

культури

Картопля, овоче- баштан пі культури

Плодові та ягідні культури, виноград

Пшениця, кукурудза, рис, ячмінь, жито, овес, гречка, просо, горох, соя, квасоля, вика

Кукурудза на силос, багаторічні трави — люпин, люцерна, конюшина

Соняшник, рапс, кунжут, цукровий буряк, льон

Кавуни, дині, огірки, морква, столовий буряк, капуста, помідори, цибуля, баклажани, перець

Яблука, груші, сливи, вишні, черешні, смородина, полуниця, малина, аґрус

Інтенсифікація сільського господарства створила сприятливі умови для розвитку рослинництва. Виведено високоврожайні, стійкі до хвороб і шкідників сорти сільськогосподарських культур, розроблені науково обґрунтовані системи обробки ґрунту, застосовуються добрива і засоби захисту рослин від шкідників і хвороб.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.