ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ГЕОГРАФІЇ

Сільське господарство. Транспорт. Соціальна сфера

Тваринництво, його структура. Кормова база тваринництва

Тваринництво — це галузь сільського господарства, що забезпечує населення продуктами харчування (молоко, м’ясо, яйця, мед), харчову й легку промисловість — сировиною (шерсть, пух, хутро, шкіра), господарство — тягловою силою (коні, бики, віслюки, верблюди та ін.), а також надає органічні добрива.

Галузева структура тваринництва

Скотарство

Свинарство

Вівчарство

Птахівництво

Інші галузі (бджільництво, шовківництво, кролівництво, конярство, тваринництво)

На структуру, розміщення й спеціалізацію тваринництва впливає кормова база. Вона включає: корми із природних і сіяних косовиць і пасовищ; посіви польових кормових культур на сіно, силос, фуражне зерно, зелений і соковитий корм; токові й польові відходи (солома, полова, бадилля коренеплодів); відходи борошномельної, маслоробної, цукрової, пивоварної, спирто-горілчаної, крохмале-патокової, рибної, м’ясної, молочної промисловості; корми промислового виробництва (комбікорми, мінеральні корми).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.