ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ЕКОНОМІЧНА І СОЦІАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ УКРАЇНИ

Господарство України

Деревообробна промисловість

Підприємства деревообробної промисловості розміщуються по території країни більш рівномірно з найбільшою концентрацією в районах заготівлі лісу та споживання готової продукції. Так, виробництво будівельних матеріалів (вікон, дверей, паркету) пов’язане з житловим будівництвом. Тому найбільші підприємства розташовані у великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку.

Виробництво деревостружкових плит зосереджено на підприємствах Києва, Закарпатської (Свалява), Івано-Франківської (Надвірна) та Рівненської (Костопіль) областей. Цехи твердих деревоволокнистих плит діють на Вигодському лісокомбінаті (Івано-Франківська область), Оржівському деревообробному комбінаті (Рівненська область) і Київському експериментальному комбінаті плитних матеріалів.

Фанеру виготовляють на підприємствах Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Черкаської областей та міста Києва.

Меблі виробляють у всіх великих містах: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Донецьку. Значні меблеві центри сформувалися і в межах районів, де зосереджені лісові ресурси й первинні стадії їх переробки: у Закарпатській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Серед найбільш спеціалізованих меблевих підприємств — Івано-Франківська меблева фабрика, Ужгородський фанерно-меблевий комбінат, Дніпропетровський, Донецький, Чернівецький меблеві комбінати.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.