ГЕОГРАФІЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018

ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ

Предмет вивчення географії материків та океанів.

Значення курсу географії материків і океанів. Океани

Предметом «Географії материків і океанів» є фізико-географічні умови материків і океанів як цілісних природних систем. Пізнання закономірностей їхнього розвитку є ключовим завданням навчання. Цей курс спирається на географічні знання, отримані під час вивчення «Загальної географії», і продовжує розглядати особливості природи планети Земля і взаємний вплив людини і природи на новому — регіональному — рівні. Значення курсу полягає у з’ясуванні основних особливостей розташування суходолу і океанів Землі, зонально-поясної структури природного середовища, його трансформації, викликаної техногенним впливом на кругообіг речовини й енергії, природно-ресурсного потенціалу окремих регіонів і його раціонального використання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.