Повний новітній довідник школяра - Історія України

СТАРОДАВНЯ І СЕРЕДНЬОВІЧНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ (ДО ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ XVII СТ.)


ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Українські землі у найдавнішу добу. Первісний лад на території України. Перші державні утворення в Північному Причорномор’ї та Криму. Східні слов’яни в давнину.

Київська Русь. Утворення та становлення східнослов’янської держави — Київської Русі. Розквіт Київської Русі. Політичний лад. Роздроблення Київської Русі. Галицько-Волинська держава. Монголо-татарська навала на українські землі та її наслідки. Соціально-економічний розвиток Київської Русі. Культура Київської Русі. Історичне значення держави Київська Русь та Галицько-Волинської держави.

Українські землі у складі Великого князівства Литовського та під владою Речі Посполитої (XIV — середина XVII ст.) Захоплення і розподіл українських земель Литвою, Польщею та іншими державами. Виникнення і розвиток українського козацтва. Крим у період пізнього середньовіччя. Суспільно-політичний лад та економічний розвиток України в кінці XVI — першій половині XVII ст. Селянсько-козацькі повстання кінця XVI — 20-30 років XVII ст. Початки козацького державотворення. Культура України в XVI — першій половині XVII ст.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити