ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

НОВА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

 

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Національно-визвольна війна українського народу проти Речі Посполитої середини XVII ст.

Початок та основні події війни у 1648-1653 рр. Формування української національної держави. Переяславська Рада 8 січня 1654 року. Завершальні періоди Визвольної війни. Поділ України.

Українська козацька державність у кінці XVII—XVIII ст. Руїна. Україна і Північна війна. Обмеження і ліквідація автономії України у складі Російської імперії. Правобережні і західноукраїнські землі наприкінці XVII — у XVIII ст. Народні рухи та повстання в Україні у XVIII ст. Слобідська Україна в кінці XVII-XVIII ст. Приєднання Північного Причорномор’я та Правобережної України до складу Російської імперії. Соціально-економічний розвиток України у другій половині XVII-XVIII ст. Українська культура в кінці XVII-XVIII ст.

Українські землі у складі Російської та Австрійської імперій. Політичне становище українських земель. Соціально-економічний розвиток України в першій половині XIX ст. Суспільно-політичні рухи в Україні у 20-ті роки XIX ст. Початки українського національного відродження. Кирило-Мефодіївське товариство. Ліберальні реформи 60-70-х років XIX ст. Соціально-економічний розвиток українських земель у другій половині XIX ст. Суспільно- політичні і національний рухи в Україні в 60-90-ті роки XIX ст. Західноукраїнські землі під владою Австрійської імперії (кінець XVIII-XIX ст.) Стан і розвиток культури в Україні в XIX ст. Соціально-економічний та політичний розвиток України на початку XX ст. Революційні події в Україні у 1905-1907 роках. Політична реакція. Столипінська аграрна реформа. Загострення національного питання. Західноукраїнські землі в 1900-1914 рр.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.