Повний новітній довідник школяра - Історія України

НОВА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ


ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Національно-визвольна війна українського народу проти Речі Посполитої середини XVII ст.

Початок та основні події війни у 1648-1653 рр. Формування української національної держави. Переяславська Рада 8 січня 1654 року. Завершальні періоди Визвольної війни. Поділ України.

Українська козацька державність у кінці XVII—XVIII ст. Руїна. Україна і Північна війна. Обмеження і ліквідація автономії України у складі Російської імперії. Правобережні і західноукраїнські землі наприкінці XVII — у XVIII ст. Народні рухи та повстання в Україні у XVIII ст. Слобідська Україна в кінці XVII - XVIII ст. Приєднання Північного Причорномор’я та Правобережної України до складу Російської імперії. Соціально-економічний розвиток України у другій половині XVII - XVIII ст. Українська культура в кінці XVII - XVIII ст.

Українські землі у складі Російської та Австрійської імперій. Політичне становище українських земель. Соціально-економічний розвиток України в першій половині XIX ст. Суспільно-політичні рухи в Україні у 20-ті роки XIX ст. Початки українського національного відродження. Кирило-Мефодіївське товариство. Ліберальні реформи 60-70-х років XIX ст. Соціально-економічний розвиток українських земель у другій половині XIX ст. Суспільно- політичні і національний рухи в Україні в 60-90-ті роки XIX ст. Західноукраїнські землі під владою Австрійської імперії (кінець XVIII - XIX ст.) Стан і розвиток культури в Україні в XIX ст. Соціально-економічний та політичний розвиток України на початку XX ст. Революційні події в Україні у 1905-1907 роках. Політична реакція. Столипінська аграрна реформа. Загострення національного питання. Західноукраїнські землі в 1900-1914 рр.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити