ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ

 

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Велике переселення народів. Утворення варварських держав. Франкська імперія. Християнізація Європи. Середньовічне місто. Право і суд в середньовічній Європі. Виникнення ісламу. Арабський халіфат. Візантія VII-XI ст. та її культура. Походи вікінгів. Виникнення скандинавських держав. Центральна і Східна Європа. Хрестові походи та їх наслідки. Північно-Східна Русь в XII — на початку XIII ст. Соціально-економічний та політичний устрій Франції у IX-XV ст. Соціально-економічний та політичний устрій Англії в IX-XV ст. Священна Римська імперія. Країни Середземномор’я (італійські міста-держави, Папська область, Південна Італія та Сицилія, Іспанія) в XI-XV ст. Столітня війна. Гуситські війни (1419-1434 pp.). Утворення Московської держави. Освіта і культура в Європі в XI-XV ст. Туреччина, Індія і Китай у добу Середньовіччя.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.