ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

НОВА ІСТОРІЯ

 

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

 

Ранній новий час (кінець XV — перша половина XVII ст.). Великі географічні відкриття та їхнє значення для Європи. Початок Реформації в Європі. Нідерландська революція. Франція в XVI — першій половині XVII ст. Московська держава в XVI-XVII ст. Тридцятилітня війна, її наслідки для Європи. Країни Сходу (Османська імперія, Китай, Індія) в XVI-XVII ст. Культура і наука Європи XVI-XVII ст.

Перший період (друга половина XVII — друга половина XVIII ст.). Англійська революція середини XVII ст. Північна Америка у XVIII ст. Російська держава в XVII-XVIII ст. Німецькі держави у XVIII ст.

Другий період (кінець XVIII—XIX ст.). Французька революція кінця XVIII ст. Правління Наполеона Бонапарта. Перша імперія у Франції. Європа після Віденського конгресу (18151847 pp.). Революції 1848-1849 рр. в Європі. Утворення національних держав в Італії та Німеччині. США у першій половині XIX ст. Громадянська війна. Культура країн Європи і Америки XVIII-XIX ст. Російська імперія у другій половині XIX століття. Завершення формування індустріального суспільства у провідних країнах світу. Національно-визвольна боротьба народів світу наприкінці XIX — на початку XX ст. Міжнародні відносини на початку XX століття. Культура зарубіжних країн наприкінці XIX — на початку XX ст.

ЗВЕРНИ УВАГУ

Мандрівки першовідкривачів були пов'язані не лише з прагненням відкриття нових земель, але й з прагненням завоювання цих земель, збагачення, відкриття нових торгових шляхів, розвитку торгівлі, постачання прянощів, дорогоцінних металів та каменів, шовку та предметів розкоші.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.