Всесвітня історія - повний новітній довідник школяра

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ


Ранній новий час (кінець XV — перша половина XVII ст.). Великі географічні відкриття та їхнє значення для Європи. Початок Реформації в Європі. Нідерландська революція. Франція в XVI — першій половині XVII ст. Московська держава в XVI - XVII ст. Тридцятилітня війна, її наслідки для Європи. Країни Сходу (Османська імперія, Китай, Індія) в XVI- XVII ст. Культура і наука Європи XVI - XVII ст.

Перший період (друга половина XVII — друга половина XVIII ст.). Англійська революція середини XVII ст. Північна Америка у XVIII ст. Російська держава в XVII - XVIII ст. Німецькі держави у XVIII ст.

Другий період (кінець XVIII—XIX ст.). Французька революція кінця XVIII ст. Правління Наполеона Бонапарта. Перша імперія у Франції. Європа після Віденського конгресу (18151847 pp .). Революції 1848-1849 рр. в Європі. Утворення національних держав в Італії та Німеччині. США у першій половині XIX ст. Громадянська війна. Культура країн Європи і Америки XVIII- XIX ст. Російська імперія у другій половині XIX століття. Завершення формування індустріального суспільства у провідних країнах світу. Національно-визвольна боротьба народів світу наприкінці XIX — на початку XX ст. Міжнародні відносини на початку XX століття. Культура зарубіжних країн наприкінці XIX — на початку XX ст.

ЗВЕРНИ УВАГУ

Мандрівки першовідкривачів були пов'язані не лише з прагненням відкриття нових земель, але й з прагненням завоювання цих земель, збагачення, відкриття нових торгових шляхів, розвитку торгівлі, постачання прянощів, дорогоцінних металів та каменів, шовку та предметів розкоші.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити