Всесвітня історія - повний новітній довідник школяра

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ


Ранній новий час (кінець XV — перша половина XVII ст.). Великі географічні відкриття та їхнє значення для Європи. Початок Реформації в Європі. Нідерландська революція. Франція в XVI — першій половині XVII ст. Московська держава в XVI - XVII ст. Тридцятилітня війна, її наслідки для Європи. Країни Сходу (Османська імперія, Китай, Індія) в XVI- XVII ст. Культура і наука Європи XVI - XVII ст.

Перший період (друга половина XVII — друга половина XVIII ст.). Англійська революція середини XVII ст. Північна Америка у XVIII ст. Російська держава в XVII - XVIII ст. Німецькі держави у XVIII ст.

Другий період (кінець XVIII—XIX ст.). Французька революція кінця XVIII ст. Правління Наполеона Бонапарта. Перша імперія у Франції. Європа після Віденського конгресу (18151847 pp .). Революції 1848-1849 рр. в Європі. Утворення національних держав в Італії та Німеччині. США у першій половині XIX ст. Громадянська війна. Культура країн Європи і Америки XVIII- XIX ст. Російська імперія у другій половині XIX століття. Завершення формування індустріального суспільства у провідних країнах світу. Національно-визвольна боротьба народів світу наприкінці XIX — на початку XX ст. Міжнародні відносини на початку XX століття. Культура зарубіжних країн наприкінці XIX — на початку XX ст.

ЗВЕРНИ УВАГУ

Мандрівки першовідкривачів були пов'язані не лише з прагненням відкриття нових земель, але й з прагненням завоювання цих земель, збагачення, відкриття нових торгових шляхів, розвитку торгівлі, постачання прянощів, дорогоцінних металів та каменів, шовку та предметів розкоші.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити