ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ

Стародавній Вавилон. Культура та релігія народів Передньої Азії

Ассирія

 

Ассирія — одна з найвеличніших держав Стародавнього світу, яка протягом віків відігравала провідну роль в історії Близького Сходу. Серце цієї країни — місто-держава Ашшур на середньому Тигрі, яке отримало свою назву від верховного бога ассирійців Ашшура, існувало вже у III тис. до н. е. У кінці XIII ст. до н. е. Ассирія була наймогутнішою державою у Передній Азії.

Ассирійська влада у Передній Азії не була довготривалою. У 612 р. до н. е. її столиця була захоплена об’єднаним військом вавилонян та мідійців. Після цього землі Ассирії були поділені між переможцями і більше Ассирійська держава ніколи не відроджувалася, хоча ассирійці як народ збереглися й донині.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.