Всесвітня історія - повний новітній довідник школяра

НОВІТНЯ ІСТОРІЯ


ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ


Перша світова війна 1914-1918 рр. Облаштування повоєнного світу. Світова економічна криза 1929-1933 років. «Новий курс» Ф. Рузвельта. Росія — СРСР (1917-1939 pp .). Встановлення фашизму, нацизму та інших тоталітарних режимів у ряді країн Європи. Країни Центральної та Східної Європи у 1918-1930-ті рр. Країни Азії та Африки в 1920-1930 рр. Культура країн Європи та Америки в 1920-1930 рр. Міжнародні відносини у 30-х роках.

Друга світова війна. Проблеми повоєнного мирного врегулювання. Сполучені Штати Америки в повоєнні десятиліття. Велика Британія після другої світової війни. IV і V республіки у Франції. Федеративна Республіка Німеччини у другій половині XX століття. СНД і Росія у 90-ті роки. Країни Східної і Південно-Східної Європи: від встановлення тоталітарних режимів до «оксамитових революцій». Перетворення Японії в провідний економічний центр світу. Китай у другій половині XX ст. Країни Близького і Середнього Сходу. Країни Африки. Латинська Америка. Культура країн зарубіжного світу в другій половині XX — на початку XXI ст. Світ на межі двох тисячоліть.



ЗАПАМ'ЯТАЙ

Безпосереднім приводом до світової війни стало вбивство 28червня 1914 р.ум.Сараєво сербським студентом Г. Принципом спадкоємця австрійського престолу ерцгерцога Франца-Фердінанда.






Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити