ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

НОВІТНЯ ІСТОРІЯ

 

ВИМОГИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

 

Перша світова війна 1914-1918 рр. Облаштування повоєнного світу. Світова економічна криза 1929-1933 років. «Новий курс» Ф. Рузвельта. Росія — СРСР (1917-1939 pp.). Встановлення фашизму, нацизму та інших тоталітарних режимів у ряді країн Європи. Країни Центральної та Східної Європи у 1918-1930-ті рр. Країни Азії та Африки в 1920-1930 рр. Культура країн Європи та Америки в 1920-1930 рр. Міжнародні відносини у 30-х роках.

Друга світова війна. Проблеми повоєнного мирного врегулювання. Сполучені Штати Америки в повоєнні десятиліття. Велика Британія після другої світової війни. IV і V республіки у Франції. Федеративна Республіка Німеччини у другій половині XX століття. СНД і Росія у 90-ті роки. Країни Східної і Південно-Східної Європи: від встановлення тоталітарних режимів до «оксамитових революцій». Перетворення Японії в провідний економічний центр світу. Китай у другій половині XX ст. Країни Близького і Середнього Сходу. Країни Африки. Латинська Америка. Культура країн зарубіжного світу в другій половині XX — на початку XXI ст. Світ на межі двох тисячоліть.

 

 

ЗАПАМ'ЯТАЙ

Безпосереднім приводом до світової війни стало вбивство 28червня 1914 р.ум.Сараєво сербським студентом Г. Принципом спадкоємця австрійського престолу ерцгерцога Франца-Фердінанда.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.