ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

НОВІТНЯ ІСТОРІЯ

Країни Азії та Африки в 1920-1930 pp.

Японія

 

У Першій світовій війні Японія воювала на боці Антанти. У 19261989 pp. імператором Японії був Хірохіто. У 1931 р. японська армія з території Кореї вторглася в Маньчжурію, захопила її, утворивши маріонеткову державу Маньчжоу-Го.

На початок 1940-х pp. у Японії остаточно склався тоталітарний режим. Улітку 1940 р. саморозпустилися політичні партії. У грудні того ж року було запроваджено жорстке регулювання економіки, яку почали стрімко переводити на воєнні рейки. У Європі фашисти контролювали армію, а в Японії сама армія відігравала роль керівної політичної сили.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.