ПОВНИЙ НОВІТНІЙ ДОВІДНИК ШКОЛЯРА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

НОВІТНЯ ІСТОРІЯ

Країни Азії та Африки в 1920-1930 pp.

Країни Африки

 

У 1914 р. над Єгиптом було встановлено протекторат Великої Британії, що активізувало національний рух. У 1923 р. Єгипет став конституційною монархією і отримав внутрішню автономію, хоча зберігалась британська військова присутність. У 1936 р. британська окупація Єгипту формально припинилася, але військова присутність Британії ще зберігалася вздовж Суецького каналу.

Судан перебував під сильним англо-єгипетським непрямим управлінням. Суверенітет над Суданом належав Британії, а адміністрація була єгипетською.

Основна частина Африки належала Франції (Алжир, Туніс, Марокко, Французька Західна Африка, Французька Екваторіальна Африка, Мадагаскар). Після Першої світової війни колишні колонії Німеччини Камерун і Того перейшли до Франції. Бельгії належало Бельгійське Конго, підмандатні території Руанда і Бурунді; Італії — Італійські Сомалі, Еритрея та Ефіопія (після окупації в 1936 p.); Іспанії — частина Марокко; Португалії — Ангола, Мозамбік, Португальська Гвінея.

ЗАПАМ'ЯТАЙ

Причини Другої світової війни:

- загострення суперечностей між провідними державами світу в результаті нерівномірності їхнього розвитку;

- прагнення Німеччини до реваншу, а Італії і Японії — до ревізії Версальсько-Вашингтонської системи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.