Біологія 9 клас - Розробки уроків до підручника К.М. Задорожного - Л.В. Мариненко 2018

Передмова

Посібник містить розробки всіх уроків з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинної програми. Метою посібника є методична підтримка вчителя під час підготовки до уроків.

Структура уроків уніфікована й побудована з урахуванням сучасних вимог до організації навчально-виховного процесу. Кожний урок розміщено на розвороті, до нього прописано тему, мету, основні поняття, тип уроку, а також подано поетапний план уроку.

На етапах актуалізації опорних знань та мотивації навчальної діяльності використовуються вправи для активізації пізнавальної діяльності учнів. Під час вивчення нового матеріалу, окрім традиційних методів подання інформації, використовується організація дослідної й пошукової діяльності учнів, пропонуються різноманітні проблемні запитання та ситуації для обговорення, активно застосовуються інтерактивні методи навчання. Важливе місце в структурі уроків займають доповіді учнів на уроках, що доповнюють програмний матеріал. До кожного уроку розроблено індивідуальне домашнє завдання проблемно-пошукового змісту, що дозволяє учням і вчителю підготуватися до активної співпраці на наступних уроках.

Посібник орієнтований на підручник «Біологія. 9 клас» автора К. М. Задорожного. Усі посилання на підручнику ході уроку виділено певним чином: відповідні сторінки позначено цифрами на блакитному тлі.

На кожному розвороті ви знайдете зображення сторінок підручника, з якими ви можете працювати під час уроку.

Зверніть увагу на колонтитул: на ньому в кружечках позначено кількість годин певної теми, а виділена цифра вказує годину, якій відповідає урок.

Посібник має безкоштовний електронний додаток, який містить календарно-тематичний план та додаткові матеріали до уроків у форматі Word. Усі посилання на електронний додаток виділені спеціальним значком І, біля якого вказано, що саме вам слід шукати за посиланням. Завантажити електронний додаток можна, скориставшись скретч-карткою.

Зверніть увагу, що уроки узагальнення та контролю знань (№ 10, 22, 32, 43, 50, 54, 61,70) подано в електронному додатку в повному обсязі. Ви можете внести свої зміни в пропоновані завдання для узагальнення й контролю знань та роздрукувати матеріали для роботи учнів.

Пропонований посібник допоможе вчителям швидко та якісно підготуватися до уроків, перевірити й оцінити знання учнів, розширити їхній кругозір, сформувати дбайливе ставлення до природи та інтерес до вивчення біології.

Успіхів вам у роботі!


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити