УРОКИ ХІМІЇ ЗА ІНТЕГРАЛЬНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ
7 клас

Урок 12. Корегування знань

 

Цілі: навчитися знаходити й виправляти допущені помилки, виховувати почуття співпраці й допомоги між учнями.

Обладнання: картки з тестовими завданнями.

Тип уроку: корекція знань.

Форми роботи: групова робота.

ХІД УРОКУ

І. Організація класу

 

ІІ. Оголошення теми й мети уроку

 

ІІІ. Корекція знань

Учитель аналізує контрольну роботу. Звертає увагу на завдання, які виконані правильно, без помилок. Далі розглядає завдання, у яких допущені помилки.

Учні сідають групами по варіантах і виконують ті завдання, у яких були допущені помилки. Сильні учні й учитель є консультантами й допомагають виправляти помилки, коректують знання.

 

IV. Домашнє завдання

Учням, які припустилися помилок під час виконання контрольної роботи, видаються картки з подібними завданнями для додаткового тренування.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.