Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 10
Тема: Повторення теми "Шкільне життя". Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів.
Мета:
— Повторити й активізувати ЛО теми.
— Продовжувати формувати вміння сприймання тексту на слух.
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Розвивати навички письма, розвивати комунікативні здібності учнів.
— Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine! Thank you!
- Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Ми продовжуємо повторювати тему "My School". Сьогодні ми будемо виконувати багато цікавих завдань та грати в нові ігри. Let's start our lesson. Почнемо наш урок.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра "Bring Me Quickly".
Учитель поділяє клас на три команди. У класній кімнаті розкладаються різні предмети (зображення предметів), назви яких учні знають. Учитель викликає по черзі з кожної команди по одному учню і просить принести один із цих предметів (зображень). Наприклад:
Т: Bring me a pen! Bring me a book!...
Правильне виконання завдання приносить команді один бал. Виграє команда, яка отримає більше балів.
II .ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Фонетична зарядка.
Гра "Can You Hear?". Учитель поділяє клас на команди по четверо учнів. Кожний гравець отримує сигнальну картку (кольоровий олівець) певного кольору. Учитель читає англійські слова. Кожен з членів команди відповідає за певний звук. Наприклад, гравці з синіми картками повинні підняти їх, коли вчитель читає слово зі звуком [о]; гравці з червоними картками повинні підняти їх, коли почують звук [аг]; гравці з жовтими картками повинні підняти їх, коли почують звук [и]; гравці з зеленими картками повинні підняти їх, коли почують на звук (е) Команда, гравець якої першим підняв правильну картку, отримує один бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів. Наприклад: Т: Pencil; cat; hat; goodbye; dog; book, pen; box...
- Рольова гра. Впр. 1 (c. 24).
1)Бесіда за підручником.
Т: Подивіться на сторінки 24—25 (показує відповідні сторінки). Кого ви бач: Це дівчинка та її іграшки — a bear (указує на ведмедика) and a robot (указу робота). Що вони говорять? Listen and repeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його.
2)Інсценування діалогу.
Учні в групах по троє, використовуючи малюнки на с. 24—25 підручника як казки, інсценують діалог за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови слів. ,
- Аудіювання і говоріння.
1) Учитель роздає учням картки з малюнками (Н02). Потім читає діалоги. Учні слухають і ставлять "галочки" поряд із відповідними малюнками. Після цього, спираючись на малюнки, в парах інсценують діалоги.
Т: Listen and tick the correct item. Послухайте та позначте відповідний малюнок.
One — один.Look! Is it a pen?
No, it's a pencil!
Two — два.Look! Is it a bag?
No, it's a pencil box!
Three — три.Look! Is it a chair?
No, it's a table!
Four — чотири. Look! Is it a pupil?
No, it's a teacher!
Five — п'ять. Look! Is it a dog?
No, it's a fox!
Six — шість.Look! Is it a bear? No, it's an elephant
2)РЗ, впр. 3(с. 19).
Учні дивляться на малюнки до вправи та ланцюжком вимовляють відповідні команди. Учитель стежить за правильністю вимови,
- Фізкультхвилинка.
Гра "Simon Says".
Учні виконують рухи тільки після слів учителя: "Simon says...", наприклад:
Т: Simon says" hands up!
Учні підводять руки.
Т: Hands down! Учні нічого не роблять.
Г: Simon says, hands down!
Учні опускають руки.
Т: Simon says, hands on hips!
Учні кладуть руки на стегна.
Т: Sit down!
Учні нічого не роблять
T: Bend left! Bend right!
Учні нічого не роблять.
Т: Simon says, hop! ,
Учні підстрибують.
- Вивчення пісні. Впр. З (с. 25).
Учні слухають пісню, а потім разом з учителем співають.
6.Письмо. РЗ, впр. 1, 2 (с. 18).
Учні самостійно виконують завдання, а потім по черзі називають зображені предмети та літери. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Яку тему ми повторили? Назвіть слова, які ви вже вивчили. Назвіть усі літери англійського алфавіту, які ви вже знаєте.
- Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!