Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 13
Тема. Родина
Мета:
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Ознайомити з новими ЛО, ознайомити з літерами Іі, J j
— Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма та комунікативні здібності учнів
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови..
— Виховувати культуру спілкування.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
Т: Good morning, children! How are you?
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ви вивчите нові слова, новий віршик, та дві наступні літери англійського алфавіту.
Let's start our lesson. Почнемо наш урок.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення вірша "Family Alphabet".
FAMILY ALPHABET A and В and C and D
I so love my family. D and E, D and E My dear, dear family G and H and I and J I love them every day. D and E, D and E My dear, dear family.
Учні повторюють слова вірша за вчителем, а потім хором розповідають,
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Вивчення літер англійської абетки: Іі, Jj.
1) Впр. 1 (с. ЗО).
Т: Подивіться на сторінку ЗО (показує відповідну сторінку). Ви бачите дві літери англійського алфавіту.
Listen to the song and say these letters. Послухайте пісню і назвіть їх.
Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
Т: Тож ми бачимо літеру Іі (указує) та IGUANA — ігуану (указує); а також літеру
J І (указує) та JAGUAR — ягуара (указує).
Слово IGUANA починається а І,- a JAGUAR — з J.
2)Впр. 2 (с. ЗО).
Гра "Air Writing".
Учитель демонструє на дошці написання Іі, Jj. Учні в повітрі нібито "пишуть" ці літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) "пише" в повітрі одну з вивчених літер англійського алфавіту, а решта учнів називає її.
3)Впр. З (с. 31).
Учні поєднують зображення тварин із літерами, з яких починаються назви цих тварин, потім вимовляють ці слова і літери.
- Письмо. РЗ, впр. З (с, 25).
Учні самостійно прописують літери Іі, Jj та знаходять їх у рядах літер. Учи1: перевіряє охайність виконання завдання, переміщуючись класом.
3.Фонетична зарядка.
Вивчення скоромовки "From the Theatre to the Cinema". Учитель нагадує, як правильно вимовляти звуки .
Потім учні слухають скоромовку "From the Theatre to the Cinema" у виконанні вчителя . Після цього хором повторюють текст скоромовки за вчителем.
From the theatre То the cinema, From the cinema To the theatre.
4.Активізація ЛО теми.
1)Гра з м'ячем
Гра "Family Picture".
Учні на окремих аркушах паперу зображують когось із членів своєї родини. Потім по черзі виступають у ролі ведучого: демонструють свої малюнки класові. Інші учні ставлять загальні запитання, намагаючись здогадатися, кого з членів своєї родини намалював ведучий:
Is this your mother/sister/grandmother?
2)РЗ, впр. 1 (с. 24).
Учні розфарбовують малюнок і в парах інсценують діалог, що йому відповідає. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
3)РЗ, вир. 2 (с. 24).
Учні самостійно домальовують портрети, а потім називають членів родини Бена.
4.Вивчення пісні. Впр. 4 (с 31).
Учні слухають пісню, потім повторюють її слова за вчителем і хором співають.
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які слова, пов'язані з родиною, ви запам'ятали?Які нові літери вивчили?
Які слова з них починаються?
2.Закінчення уроку.
Т: Goodbye, children! Ps: Goodbye, teacher!