Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 19
Тема: Іграшки.
Мета:
— Повторити й активізувати ЛО теми.
— Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми.
— Ознайомити з літерами Mm, Nn.
— Навчити рахувати до п'яти англійською.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Розвивати навички письма. Розвивати комунікативні здібності учнів.
— Виховувати культуру спілкування.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
Т: Hello, my dear children!
- Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжимо говорити про іграшки. Ви дізнаєтеся, як називаються деякі з них. А ще вивчите дві нові літери англійського алфавіту.
3.Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра "Picture Dictation".
Учитель говорить учням англійською, що вони повинні намалювати в зошитах. Учні виконують завдання, а потім порівнюють свої малюнки з малюнками однокласників.
T: Draw one doll. Draw two cars. Draw three balls.
- Фонетична зарядка.
1)Розпізнавання звуків.
Учні слухають віршик і рахують, скільки разів вони почують звук - о-
І LOVE MY MUMMY
One, one, one I love the sun.
Two, two, two
I love my Mummy too!
Three, three, three My Mummy loves me.
Four, four, four
I love her more and more.
I count from one — Hove the sun.
I count to four —
I love my Mummy more!
2)Репродукція.
Учні повторюють текст вірша за вчителем, потім хором або за бажанням самостійно його розповідають.
ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Презентація й активізація ЛО теми.
1)Впр. 1, с. 42.
Т: Look at the pictures on page 42 (показує відповідну сторінку). What can we see?
We can see a ball (указує на зображення м'ячика), a train (указує на зображення іграшкового потяга) and a teddy bear (указує на зображення ведмедика). Point to the ball/train/teddy!
Учні повторюють нові слова за вчителем та вказують на відповідні малюнки.
2)Впр. 2 (с. 42).
Т: Look at the picture on page 42. How many (скільки) teddies are there? One teddy and four teddies. How many balls are there? One ball and five balls. Let's count together (показує кількість на пальцях): one ball, two balls, three balls, four balls, five balls. Now count the teddies/trains. Учні хором рахують ведмедиків і потяги.
3)Гра "Ask Me!".
Т: У мене на столі багато іграшок. Якщо ви попросите їх англійською мовою, я дам вам їх. Наприклад: Р1: Give me a ball. Т: Here you are (дає учню м'ячик). Р : Thank you. Р2: Give me a car. Т: Here you are (дає учню машинку). Р2: Thank you.
Потім учні, пересуваючись класом, підходять один до одного й обмінюються іграшками.
Наприклад: Р1: Give me a plane. Р2: Here you are. Px: Thank you. P2: Give me a teddy. P : Here you are. P2: Thank you.
4)РЗ, впр. 1 (c. 33).
Учні домальовують, розфарбовують малюнки та називають зображені іграшки.
5)РЗ, впр. 2 (с. 33).
Учні поєднують малюнки з відповідними цифрами, а потім по черзі називають їх кількість за поданим зразком. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
- Аудіювання.
Учитель роздає учням картки з малюнками (НО), потім читає речення. Учні повинні поставити "галочку" поряд із відповідним малюнком.
Т: Listen and tick the correct item.
Picture one. There are two balls and one teddy.
Picture two. There are five cars and a doll.
Picture three. There are four planes and two cars.
Picture four. There is a train, a plane and a car.
Picture five. There are three teddies and four dolls.
Picture six. There are two trains and two planes
- Фізкультхвилинка.
- Вивчення літер англійської абетки: Mm, Nn.
1)Впр. З (с. 43).
Т: Look at the pictures on page 43 (показує відповідну сторінку). Ми бачимо літери.
Listen to the song and say these letters.
Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
Т: So in this picture we can see the letter Mm (указує) and a MONKEY - (указує); we can also see the letter Nn (указує) and NINA — it's a girl's name ("M" is for a MONKEY, "N" is for NINA (показує перші літери в словах).
2)Впр. 4 (с. 43).
Гра "Air Writing".
Учитель демонструє на дошці написання літер Mm, Nn. Учні в повітрі нібито "пишуть" ці літери. Після цього ведучий "пише" в повітрі вивчені літери англійського алфавіту), а решта учнів називає їх.
3)РЗ, впр. З (с. 34).
Учні самостійно прописують літери Mm, Nn у зошитах. Учитель стежить за охайністю виконання завдання.
III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які англійські слова ми з вами сьогодні пригадали? А які вивчили?