Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою

Урок 21

Тема: Мої іграшки.

Мета:

— Ознайомити з новим лексичним матеріалом.

— Повторити й активізувати Л0 теми.

— Ознайомити з літерами Qq, Rr.

— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, навички письма та комунікативні здібності учнів.

— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.

— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.

— Виховувати культуру спілкування

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Привітання.

Т: Hello, my dear children!

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні на уроці ми пригадаємо й вивчимо нові слова, що позначають англійською іграшки та кольори. А ще ви вивчите літери Qq і Rr англійської абетки. Let's start our lesson.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

1)Фонетична зарядка.

Учитель називає слова. Учні підводять руку, якщо голосний звук вимовляється широко (звук [ае]).

One black beetle bled only black blood, the other black beetle bled blue.

This fat black cat sat on a hat.

2) Репродукція.

Учні повторюють текст скоромовок за вчителем.

ІІ Основна частина уроку

  1. Презентація й активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 46).

Т: Look at the pictures on page 46 (показує відповідну сторінку). Who can we щ there? What are the boy and the girl saying? Listen and repeat.

Учні слухають діалог, потім повторюють його репліки за вчителем.

2)Гра "Guessing Game".

Р,: Is it a plane? Р2: No, it is not.

P,: Is it a car? P2: Yes, it is.

3)Впр. 2 (с. 46).

Т: Look at the colours on page 46 (показує відповідну сторінку). What colours can we see? Listen and point: black, white, brown.

Учні слухають і вказують на відповідний колір.

Т: Now listen to the dialogue and act it out in pairs.

Учні слухають аудіозапис діалогу та інсценують його у парах за ролями.

4)РЗ, впр. 1 (с. 37). Учні розфарбовують іграшки, по черзі показують свої малюнки класові та називають кольори, які застосували при малюванні.

5) Вивчення пісні "Colourful Song".

Учні розкладають кольорові олівці у такій послідовності: червоний, жовтий, синій, зелений, чорний, білий, коричневий. Учитель ставить запис пісні, учні слухають і торкаються того кольору, який називається.

COLOURFUL SONG

Red and yellow, blue and green, Blue and green, blue and green, Red and yellow, blue and green, Black and white and brown.

  1. Фізкультхвилинка.
  2. Вивчення літер англійської абетки: Qq, Rr.

1)Впр. З (с. 47).

Т: Look at the pictures on page 47 (показує відповідну сторінку). Here we can see two letters of the English alphabet. Listen to the song and say these letters.

Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.

Т: So in this picture we can see the letter Qq (указує) and a QUEEN — королеву (указує); we can also see the letter Rr (указує) and a RABBIT — кролика (указує). So, Q is for a QUEEN, R is for a RABBIT.

2)Bnp. 4 (c. 47).
Гра "Air Writing".

Учитель демонструє написання літер Qq, Rr на дошці. Учні в повітрі нібито "пишуть" ці літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) "пише" в повітрі літери від А до R, а решта учнів називає їх.

3)РЗ, впр. 2 (с. 37).

Учні самостійно обводять зайві літери.

4)РЗ, впр. З (с. 38).

Учні прописують літери Qq, Rr та знаходять їх у рядах літер. Учитель стежить за охайністю виконання завдання.

5)РЗ, впр. 4 (с. 39).

Учні поєднують малюнки з першими літерами відповідних їм слів, а потім називають ці слова і літери.

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Які іграшки і кольори ви тепер можете назвати англійською? А які англійські

літери ви вже знаєте? А які слова починаються з цих літер?...

  1. Закінчення уроку.

Т: Goodbye!






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити