Поурочні плани для учнів 1 класу до підручника О. Карп'юк за новою програмою
Урок 27
Тема: Мій День Народження.
Мета:
— Повторити й активізувати ЛО теми.
— Ознайомити з літерами Ww, Xx.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів.
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Виховувати культуру взаємовідносин
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
Т: Hello, children! Ps: Hello!
- Повідомлення теми та мети уроку.
Т : Сьогодні на уроці ми вивчимо нові літери англійської абетки Ww та Хх, а також пригадаємо цифри. Let's start our lesson.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра "Be Quick!".
Клас поділяється на дві команди. Учитель показує картки (НО) з цифрами, а учні називають їх англійською мовою. Команда, гравець якої першим правильно називає цифру, отримує один бал. Перемагає команда, яка набере більше балів.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Фонетична зарядка.
Гра "Аукціон слів".
Клас поділяється на дві команди. Одна команда може "купувати" тільки звуком [ ], а друга — зі звуком [h]. Учитель вимовляє слова з цими звуками завдання команд — сказати "І buy it" і "купити" потрібне слово (учитель дає цю" фішку або картку). Команда, гравець якої невчасно вигукнув "І buy збавляється одного лота (фішки чи картки). Та команда, що "купила" біль
перемагає.
Т: Candle, happy, birthday, girl, boy, good morning, hello, holiday, cake, cat, 1 ,now, she, he, Vicky, uncle, head, car...
- Повторення й активізація ЛО теми.
1) Впр. 1 (с. 68).
Т: Look at the picture on page 58. Who can we see? How old are the child: Ask and answer in pairs.
Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками й відповідають
Наприклад:
PL: How old is the girl? P2: She is five. How old is the boy? Pt: He is nine.
2)Гра "Meet My Friend".
Учні стають у коло. Кожен повинен представити сусіда праворуч й і сказати, скільки йому (їй) років: "His/Her-name is..."; "Не/She is six/a
3)P3, впр. 1 (c. 49).
Учні поєднують зображених дітей з цифрами, а потім ланцюжком називають вік.
- Фізкультхвилинка.
Впр. 1 (с. 58).
Учитель розповідає вірш, супроводжуючи його рухами: коли називає числа, сплескують в долоні, на слові "Dance!" показує різні танцювальні рухи. Учні повторюють р ріпа й рухи. Потім римування розповідає і показує рухи один з них
- Вивчення літер англійської абетки: Ww, Xx.
1)Впр. З (с. 59).
Т: Look at the pictures on page 59 (показує відповідну сторінку). Here we two letters of the English alphabet. Listen to the song and say these letters Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
Т: So, in this picture we can see the letter W (указує) and a WOLF — вовка (we can also see the letter X (указує) and an OX — бика (указує). So, W is for a WOLF, and X is for an OX (показує відповідні літери у словах
2) Впр. 4 (с. 59). Гра "Air Writing".
Учитель демонструє на дошці написання літер Ww, Xx. Учні в повітрі "пишуть" ці літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один "пише" в повітрі вивченні літери, а решта називає їх
3) Гра "A Pencil".
Діти стають у коло, в центрі якого — ведучий (учитель або учень) із заплющеними очима. Учні передають олівець, доки ведучий не скаже: "Stop!" Далі він називає одну з вивчених літер англійського алфавіту, а той учень, у якого в цей момент знаходиться олівець, називає слово, в якому є ця літера. Якщо він не може пригадати таке слово, то займає місце учня в колі.
- Письмо.
1)РЗ, впр. 2 (с. 49). Учні обводять зайві літери в рядках та називають їх.
2)РЗ, впр. З (с. 50). Учні самостійно прописують літери Ww, Xx та знаходять їх у рядах букв. Учитель ходить по класу та стежить за охайністю виконання вправ.
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які нові слова і літери ми вивчили сьогодні на уроці? Яке завдання вам сподобалося найбільше?
2.Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!