АНГЛІЙСЬКА МОВА
ПЛАНИ-КОНСПЕКТИ УРОКІВ
5 клас

ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ'Я

UNIT 9. HEALTH AND BODY CARE

 

УРОК 103 (8—9)

Підтема: Ти і твоє здоров'я.

Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми.

Закріпити й удосконалити вживання лексики у вивчених граматичних структурах.

Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Обговорити текст про надання першої допомоги.

Виховувати культуру мовлення.

Виховувати в учнів бережливе ставлення до свого здоров'я та здоров'я рідних.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для рольової гри (НО).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim

1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

Т: Hello, boys and girls! Our topic today is «You And Your Health». We are going to discuss the text about first aid. You’ll be able to role-play some situations. You’ll also do some exercises to prepare for the test next time.

Warming up

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: It is very important to be in a good mood. Jokes help us enjoy life. Let us work with some jokes.

РЗ, впр. 1 (c. 101).

Учні, працюючи в парах, визначають порядок реплік у жартах й інсценують їх.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Check on Homework

1. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 2 (с. 140).

Обговорення тексту про надання першої допомоги.

Учитель викликає кількох учнів до дошки, ставить їм запитання й оцінює їхні відповіді.

Т: Did you know how to give first aid in some situations? Did the text help you? Is it important to know how to give first aid? Can it save a person’s life? Now tell me how to give first aid if your friend cuts his or her finger. And who knows what to do in case of dizziness?

2) РЗ, впр. 3 (c. 101).

Кілька учнів по черзі читають свої відповіді на запитання.

Grammar Practice

2. Повторення лексико-граматичних структур.

РЗ, впр. 2 (c. 101).

Учні в робочих зошитах визначають порядок слів у реченнях та ланцюжком читають їх.

Project Work                                           

3. Підготовка проекту «Ти і твоє здоров’я».

Учитель поділяє учнів на три групи для обговорення таких запитань:

Group 1 — впр. 11 (с. 142).

Group 2 — впр. 12 (с. 142).

Group 3 — впр. 13 (с. 142).

Т: You are to work in groups and discuss the questions. Your homework will be to make a project «You And Your Health». Your answers to the questions will be the contribution to the project.

Speaking                                                

4. Тренування учнів у діалогічному мовленні.

1) РЗ, впр. 4 (с. 102).

Учні працюють у групах по троє: відтворюють діалог. Учитель пропонує обговорити вчинок дівчат.

2) Рольова гра «At the Chemist’s». Впр. 3 (с. 142).

Т: Now you will work in pairs. You will role play two situations. Open your books at page 142 and look at exercise 3. One of you will be a customer and the other a chemist. You will change your roles in the second situation. Here are the role-cards for the customer and the chemist.

Учні працюють із роздавальним матеріалом, відтворюючи діалог у парах.

HO:

 

A. Make up a dialogue.

B. Make up a dialogue.

— Please, give me something for...

— What can I do for you?

— Do you have this medicine?

— Can I help you?

— How many times a day should I take it?

— What’s troubling you?

— Before or after meals?

— What do you complain of?

— How much is it?

— This medicine will be the best.

— Can you show me some toothbrushes?

— It will be ... hryvnyas.



 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework  

1. Домашнє завдання.

Впр. 5 (с. 143), зробити проект «You And Your Health».

Summarizing       

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: All right, I hope your heads don’t hurt and you’ve bought nice toothbrushes. Please, do your parts of the Project and revise the material we’ve studied for the test.





Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити