АНГЛІЙСЬКА МОВА
ПЛАНИ-КОНСПЕКТИ УРОКІВ
5 клас

ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ

UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS

 

УРОК 112 (7—8)

Підтема: Ми — дружна родина.

Мета: Повторити й активізувати граматичний матеріал теми.

Продовжувати формувати навички усного мовлення.

Тренувати учнів в усних висловлюваннях за темою.

Вивчити пісню про дружбу.

Удосконалювати техніку читання.

Виховувати культуру мовлення.

Виховувати толерантність, повагу до кожної людини, народу, своєї країни.

Обладнання: Підручник, робочий зошит.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim

1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

Т: Our topic today is «We Are Friendly Family». It is the most important thing to live in peace and friendship. Let us listen to a saying about it.

Warming up

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

На дошці записана притча. Учитель читає її та пояснює значення слів harmony, order. Учні хором повторюють слова за ним, потім двоє-троє повторюють притчу самостійно.

If there is light in the soul,

There will be beauty in the person.

If there is beauty in the person,

There will be harmony in the house.

If there is harmony in the house,

There will be order in the nation.

If there is order in the nation,

There will be peace and friendship in the world.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Grammar Revision

1. Повторення граматичного матеріалу.

1) РЗ, впр. 1 (с. 109).

Повторення ступенів порівняння прикметників. Учні виконують вправу письмово, потім читають речення ланцюжком.

2) РЗ, впр. 2 (с. 109).

Повторення структур Present Simple і would like to. Учні по черзі усно складають речення з опорою на малюнки.

Check on Homework

2. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 2 (с. 152).

Перевірка розуміння змісту тексту. Бесіда у режимі Т  Class.

а) How did the Ukrainian cities and towns get their names?

Учні читають уривок тексту впр. 2 (с. 152).

б) Who was the founder of Kyiv?

Учні відповідають на запитання (підготовлена відповідь). Учитель доповнює.

Т: There is a legend that three brothers and their sister were the founders of Kyiv. The brothers’ names were Kyi, Shchek, and Khoriv. The sister’s name was Lybyd. They were hard-working and always helped their neighbours.

в) What (Who) did your town or village take its name after?

2) Три-чотири учні за бажанням читають свої твори про рідне місто.

3) Учитель перевіряє наявність словникової роботи й проводить фронтальне опитування учнів.

Song

3. Подання пісні про дружбу, її розучування. Впр. 3 (с. 153).

Учні слухають пісню в аудіозапису або у виконанні вчителя і співають її хором. Потім працюють у парах: читають один одному слова пісні.

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework  

1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 3 (с. 110), розповісти про ті місця, де б ви хотіли побувати.

Sumtnarizing

2. Підведення підсумків уроку.

Т: There is one more song about friendship that I want you to sing.

The more we get together, together, together,

The more we get together the happier we are For your friends are my friends And my friends are your friends.

The more we get together, the happier we are.

Один з учнів перекладає пісню, потім клас хором співає її разом з учителем.





Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити