АНГЛІЙСЬКА МОВА
Мій конспект
6 клас

І семестр

 

UNIT 4. ROUND THE CALENDAR

 

LESSON 48

WRITING

 

Цілі: перевірити рівень умінь учнів з письма.

PROCEDURE

1. Write the dictation A Night Story

I watched a long time on TV last night, and it was very late when I went to bed. I read a book in bed because I couldn’t go to sleep. I fell asleep at about two o’clock at night but I woke up suddenly at three be­cause I heard a loud noise in the kitchen. I walked downstairs, opened the kitchen door and I saw — our cat! I shouted at it and it ran away through the open kitchen window.

2. Write out the verbs in the Past Simple from the text and write down their infinitives.

3. Write a few sentences about something interesting what has happened in your life lately.

— what happened;

—   when and where it happened;

—   if it was scared (funny, unexpected.)

—   how it finished.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.