Основи здоров’я 8 клас розробки уроків до підручника О. В. Тагліної - 2016

Передмова

Цей посібник призначений для вчителів, які викладають предмет «Основи здоров'я» у 8 класі. Його метою є методична підтримка вчителя під час підготовки до уроків.

Запропоновані в посібнику розробки уроків враховують інтегративний характер предмета «Основи здоров'я» і передбачають розвиток в учнів різноманітних компетентностей, основною з яких є здоров'язбережувальна.

Відповідно до програми МОН, посібник містить 31 урок. Структуру уроків уніфіковано й побудовано з урахуванням сучасних вимог до організації навчально-виховного процесу. Кожний урок розміщено на розвороті, до нього прописано тему, мету, його тип, а також подано поетапний план уроку. На кожному розвороті є таблиця «Дидактичні та розвивальні завдання уроку», що містить стислу структуру заняття з посиланнями на сторінки підручника. Усі посилання на підручник по ходу уроку виділені певним чином: відповідні сторінки позначені цифрами на блакитному тлі.

Зверніть увагу на колонтитул: на ньому в кружечках позначено кількість годин певного розділу, а виділена цифра вказує годину, якій відповідає розглядуваний вами урок.

На кожному розвороті ви знайдете зображення конкретних сторінок підручника, з якими ви можете працювати під час цього уроку.

До посібника безкоштовно додається електронний додаток, який містить календарно-тематичний план та додаткові матеріали до уроків у форматі Word. Усі посилання на електронний додаток виділені спеціальним значком і, біля якого вказано, що саме вам слід шукати за посиланням. Завантажити електронні додатки можна, скориставшись скретч-карткою.

Враховуйте, що не обов'язково використовувати всі запропоновані компоненти уроку. Навпаки, треба обрати пріоритети й, орієнтуючись на них, будувати власний урок, який за своєю методичною спрямованістю відповідатиме можливостям класу і вашим власним уподобанням.

У розробках уроків даються посилання на тексти й завдання підручника «Основи здоров'я. 8 клас» та робочого зошита «Основи здоров'я. 8 клас» автора Тагліної О. В.

Сподіваємося цей посібник допоможе вам швидко та якісно підготуватися до уроків, перевірити й оцінити знання учнів, сформувати дбайливе ставлення до власного здоров'я.

Успіхів вам у роботі!Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити