Розробки уроків - Інформатика 3 клас за підручником Г В. Ломаковської - 2015

СТВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ

Урок 32. ПРЕДСТАВЛЯЄМО ПРОЕКТ

Цілі:

навчальна: формувати навички роботи над навчальними проектами, а саме показ презентації та захист проекту; відновити навички створення презентацій;

розвивальна: розвивати зв'язне мовлення уважність, пам'ять, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;

виховна: виховувати інформаційну культуру, вміння узагальнювати, міркувати, відповідальність, самостійність, зацікавленість предметом «Інформатика».

Тип уроку: формування вмінь та навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютери, проектор або мультимедійна дошка, робочий зошит, підручник.

Програмне забезпечення: середовище створення комп'ютерних презентацій PowerPoint.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

1. Привітання.

2. Перевірка готовності учнів та обладнання до уроку.

3. Перевірка присутності учнів.

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Робота в парах

Розташуй шматки сітки таким чином, щоб можна було прочитати речення.

Відповідь. Захищаємо власний проект.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

— На минулих уроках ви виконали велику роботу та створили власні проекти. Які етапи над створенням проекту ви виконали? Сьогодні ви захищатимете власні проекти, тобто розповідаєте про виконану роботу над проектом іншим людям. Закрийте на хвилинку очі та уявіть: ви — дорослі, впевнені у собі працівники великих компаній. І від того, як ви презентуєте свій проект, залежить майбутнє вашої фірми. Тож зберіться з силами, розкрийте очі та посміхніться один одному.

ІV. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ

1. Критерії оцінювання захисту (визначення кращого проекту).

2. Розкриття мети і завдання дослідження.

3. Корисність та цікавість інформації.

4. Чи привертають увагу заголовки слайдів.

5. Наявність рисунків та фотографій.

6. Відсутність помилок у тексті.

7. Чи вдало дібрана кольорова гама.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Раз присіли — руки прямо. Встали. Знову все так само.

Вправу дружно почали. Нахил вліво — раз, два, три!

Повертаємося вправо. Все виконуємо гарно.

Вліво, вправо повернулись. Ось розминці вже й кінець.

Хто ж старався — молодець!

VI. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ (ПРОДОВЖЕННЯ)

1. Робота з підручником: с. 158, запитання і завдання 2, 5.

2. Робота з додатковим матеріалом:

3. Додаткові завдання

1) Знайдіть, яка з фігур у квадратах не підходить до інших чотирьох. Поясніть вибір.

2) Коник-стрибунець половину часу кожної доби спав, третю частину доби танцював, шосту — співав. Решту часу він вирішив готуватися до канікул. Скільки годин на добу коник-стрибунець готувався до канікул?

4. Робота за комп'ютером. Інструктаж з техніки безпеки

С. 157-158, працюємо за комп’ютером.

VII. ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ

Один — і очі вліво дивляться, два — летіли очі догори,

Три — праворуч перемістяться, чотири — вниз і навкруги.

Повторимо, повторимо, щоб бути здоровими!

VIII. ПІДСУМКИ УРОКУ

Фронтальне опитування

1. Що сподобалось на уроці?

2. Що було важко на уроці?

ІX. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ





Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити