Розробки уроків - Інформатика 3 клас за підручником Г В. Ломаковської - 2015

ПОВТОРЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ, ВИВЧЕНОГО ЗА РІК

Урок 35. ПОВТОРЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕМИ «ПОШУК ДАНИХ В ІНТЕРНЕТІ»

Цілі:

навчальна: відновити знання, уміння та навички з раніше вивченого матеріалу; систематизувати навчальний матеріал;

розвивальна: розвивати, пам'ять, увагу, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;

виховна: виховувати вміння узагальнювати, міркувати, відповідальність, самостійність, зацікавленість предметом «Інформатика».

Тип уроку: повторення, систематизації й узагальнення вивченого.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютери, проектор або мультимедійна дошка, робочий зошит, підручник.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма для розвитку логічного мислення.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

1. Привітання.

2. Перевірка готовності учнів та обладнання до уроку.

3. Перевірка присутності учнів.

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Самостійна робота

Знайдіть і розфарбуйте 9 істот, захованих на рисунку.

Розгадайте ребуси.

Відповіді. Мережа, павутиння, сайт.

ІІІ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

План повторення тем

1. Призначення мережі Інтернет.

2. Послуги, які надає мережа.

3. Безпечна поведінка в Інтернеті.

ІV. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Їду швидко я вперед, мчиться мій велосипед.

Натискаю на педалі, їду далі, далі, далі!

Щось ми пальчики втомили, треба, щоб вже відпочили.

Тож зімкнемо їх усі. Розімнемо, як годиться,

Й знов писати будем вчиться.

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ ТА ВМІНЬ

1. Робота з підручником:

2. Робота з додатковим матеріалом:

3. Додаткові завдання

1) Перемістіть один сірник так, щоб вийшла правильна рівність.

Відповідь. 7 + 1 = 8.

2) Три гноми — Ей, Ай та Ой — вийшли на прогулянку в червоній, зеленій та синій сорочках. Черевики на них були таких самих кольорів. В Ея колір сорочки та чоботів збігався. В Оя ані черевики, ані сорочка не були червоними. Ай був у зелених черевиках, а в сорочці іншого кольору. Як були одягнені гноми? Розфарбуй їх.

3) Намалюй літні канікули Елзіка.

4. Робота за комп'ютером

Робота з онлайновою програмою для розвитку логічного мислення.

VI. ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ

Закриємо очі — і темрява буде.

Відкриємо очі — і сонечко скрізь.

Очима водитиму вправо і вліво,

Бо очі втомились, треба їм відпочить.

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ

Фронтальне опитування

1. Що повторили на уроці?

2. Чого навчились під час роботи за комп’ютером?

3. Що сподобалось на уроці? Що було важко на уроці?

VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ





Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити