Конспекти уроків - Інформатика 7 клас - 2016

ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР

Урок 33. ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Цілі:

навчальна: сформувати уявлення про можливості освітніх сайтів; ознайомити зі способами роботи з веб-енциклопедіями; сформувати поняття дистанційного навчання;

розвивальна: розвивати логічне й алгоритмічне мислення; формувати вміння планувати та аналізувати свою діяльність;

виховна: виховувати інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп'ютерної техніки.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь та навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, інструкції з ТБ у комп'ютерному кабінеті.

Програмне забезпечення: браузер.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

ІІ. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

1. Перевірка завдання, заданого за підручником

2. Методичний прийом «Комп'ютерне тестування»

Учні створюють тести в програмі MS Excel або в будь-якій програмі для створення тестів.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Складіть розповідь за схемою «Освітні Інтернет-ресурси».

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ (МІНІ-ЛЕКЦІЯ)

План вивчення теми

1. Огляд українських та зарубіжних освітніх сайтів.

2. Веб-енциклопедії.

3. Інтерактивне дистанційне навчання.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

VI. ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Складіть індивідуальні проекти (презентації, рисунки, таблиці, реферати тощо) за планом:

1) Організаційний етап: вибір теми дослідження, об’єднання в групи, визначення задач, планування діяльності.

2) Пошуковий та дослідницький етап: вивчення додаткової літератури, збирання інформації, наочне подання своїх досліджень.

3) Презентація проектів (етап доцільно проводити на наступних уроках).

Учні наочно подають результати власної проектної діяльності у вигляді мультимедійної презентації.

Учитель об’єднує учнів у чотири групи і роздає завдання.

№ групи

Назва групи

Завдання

1

Теоретики-математики

1. Паралелепіпед як геометричне тіло.

2. Піраміда як геометричне тіло.

3. Магічний квадрат

4. Куб як геометричне тіло.

5. Призма як геометричне тіло.

6. Конус як геометричне тіло.

7. Циліндр як геометричне тіло.

8. Куля як геометричне тіло.

9. Послідовність Фібоначчі.

2

Хіміки-фізики

1. Вивчення мильних бульбашок.

2. Демонстрація тиску.

3. Звуковий вогнегасник.

4. Камера-обскура.

5. Вирощування кристалів.

6. Що спільного між крахмалом та ватою?

7. Що може замінити мило?

8. Що таке ПАР? Які вони бувають?

9. Склад жувальної гумки

3

Біологи

1. Тканини рослинних організмів.

2. Тканини тваринних організмів.

3. Біологічно активні домішки.

4. Біологічні методи боротьби зі шкідниками кімнатних рослин.

5. Вивчення життєвого стану зелених насаджень в околицях школи.

6. Вплив «живої» і «мертвої» води на ріст і розвиток рослин.

7. Обережно — отруйні рослини!

8. Вирощування огірків за кімнатних умов.

9. Використання лікарських рослин нашого краю

4

Географи

1. Розвиток географічних уявлень в Середземномор’ї і Східній Азії.

2. Видатні вчені-геологи. Вітчизняні і зарубіжні.

3. Теорії походження Землі (порівняння, теорія).

4. Землетруси. Характеристика та поширення.

5. Загадки Антарктиди.

6. Великі таємниці Землі: Бермудський трикутник.

7. Подорож до Великобританії без зайвих витрат.

8. Забуті замки Європи.

9. Пам’ятки мого міста

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ

VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Завдання за підручником:

2. Додаткове завдання. Підготуватись до контрольної роботи.






Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити