Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Конспекти уроків - Інформатика 7 клас - 2016

ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР

Урок 35. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ, ВИВЧЕНИХ ЗА РІК

Цілі:

навчальна: узагальнити та систематизувати знання за 7 клас; закріпити набуті вміння та навички;

розвивальна: розвивати логічне й алгоритмічне мислення; формувати вміння планувати та аналізувати свою діяльність;

виховна: виховувати інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп'ютерної техніки.

Тип уроку: узагальнення й систематизація знань, вмінь та навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, інструкції з ТБ у комп'ютерному кабінеті.

Програмне забезпечення:

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

ІІ. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

ІІІ. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ № 2

ІV. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ, НАБУТИХ ЗА РІК

Основні питання, що були розглянуті в 7 класі

1. Поштова служба Інтернету.

2. Електронна скринька та електронне листування.

3. Переваги та недоліки електронної пошти.

4. Створення електронної скриньки. Надсилання, отримання, перенаправлення повідомлень.

5. Операції над папками та листами.

6. Вкладання файлів.

7. Використання адресної книги та списків розсилання.

8. Етикет електронного листування.

9. Поняття спаму та боротьба з ним.

10. Поняття моделі.

11. Поняття предметної галузі.

12. Типи моделей.

13. Форми подання інформаційної моделі.

14. Етапи побудови інформаційної моделі.

15. Виконавець алгоритмів.

16. Мови програмування та комп’ютерні програми.

17. Середовище програмування Pascal ABC.NET.

18. Характеристика мови Паскаль — алфавіт, синтаксис, семантика.

19. Структура програми мовою Паскаль.

20. Концепція типів змінних. Правила створення імен змінних у Паскалі.

21. Арифметичні операції, операції відношення, логічні операції.

22. Лінійні алгоритми.

23. Алгоритми з повторення та розгалуженням.

24. Призначення циклічних структур, види операторів повторення.

25. Тіло циклу, умова входження до циклу (виходу з циклу).

26. Спільні ознаки та відмінність різних видів циклів.

27. Правило записування циклу з передумовою за правилами НАМ.

28. Блок-схема циклу ПОКИ. Загальна структура циклічного алгоритму.

29. Заповнення таблиці виконавця для задач, під час розв’язання яких використовують оператор повторення з передумовою.

30. Призначення циклу з параметром.

31. Правило записування циклу з параметром за правилами мови Паскаль.

32. Параметр циклу.

33. Особливості цього оператора повторення. Розв’язування задач з використанням операторів повторення та розгалуження.

34. Найбільший спільний дільник двох натуральних чисел. Алгоритм Евкліда визначення НСД з використанням циклу ДЛЯ.

35. Логічні умови.

36. Використання вкладених операторів.

37. Послідовність виконання команд у вкладеному операторі розгалуження.

38. Призначення та використання складених логічних умов в операторі розгалуження. Логічні оператори and, or.

39. Перевірка правильності програм за допомогою системи тестів.

40. Використання операторів розгалуження та різних видів циклічних операторів.

41. Циклічний оператор із вкладеним умовним оператором.

42. Використання умовних операторів до (після) операторів циклу.

43. Використання вкладених циклічних операторів.

44. Таблиці, елементи таблиці.

45. Навігація аркушем і книгою.

46. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги.

47. Способи навігації на аркуші і в книжці табличного процесора.

48. Адресація в середовищі табличного процесора.

49. Типи даних: число, текст, формула.

50. Уведення даних до клітинок: текст, число.

51. Редагування даних таблиці.

52. Правила запису формул у табличному процесорі.

53. Стовпчасті та секторні діаграми, їх об’єкти і властивості.

54. Створення та форматування стовпчастих і секторних діаграм у середовищі табличного процесора.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

VI. КОНТРОЛЬ І САМОКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК

1. Робота з підручником:_________________________________

2. Робота з додатковим матеріалом:________________________

3. Додаткові завдання

З’ясуйте можливості дистанційного вивчення основних шкільних предметів. Виберіть для себе один предмет і тему, яку ви зможете вивчати дистанційно протягом шкільних канікул.

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ









загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.