УРОКИ МАТЕМАТИКИ В 4 КЛАСІ - До підручника МАТЕМАТИКА, 4 клас М. В. Богдановича - 2015 рік

ІІ СЕМЕСТР (71 ГОД)

ПИСЬМОВЕ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ НА ДВОЦИФРОВЕ ЧИСЛО

42/2. ТЕМА: МНОЖЕННЯ ТРИЦИФРОВОГО ЧИСЛА НА ДВОЦИФРОВЕ (928-934)

ОРІЄНТОВНА НАВЧАЛЬНА МЕТА: ОЗНАЙОМИТИ З МНОЖЕННЯМ ТРИЦИФРОВИХ ЧИСЕЛ НА ДВОЦИФРОВІ; ФОРМУВАТИ ВМІННЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ НА ЗНАХОДЖЕННЯ НЕВІДОМОГО ЗА ДВОМА РІЗНИЦЯМИ

I. Перевірка домашнього завдання

Взаємоперевірка в парах.

II. Актуалізація та корекція опорних знань учнів

Завдання для опитування.

1) Записати у вигляді суми розрядних доданків числа 1057, 23 002.

2) Обчислити: 27 ∙ 34; (3000 + 20 + 4) ∙ 5.

3) Скласти задачу за виразом 32 ∙ 25 - 180.

III. Повідомлення теми та мети

Учитель повідомляє, що на уроці діти будуть множити три- цифрові числа на двоцифрові, розв’язувати задачі.

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Обчислення виразу 28 ∙ 37 з поясненням. Пояснити множення на виразі 428 ∙ 37 за вправою 921. Підкреслити, що алгоритм письмового множення трицифрових чисел такий самий, як і множення двоцифрових чисел.

2. Вправа 922. Перший вираз обчислити фронтально з поясненням, другий - коментуючи з місця, решту - самостійно.

3. Задача 932 - самостійно.

4. Задача 931. Записати коротко у вигляді таблиці або графічним способом. Чому другого дня відправили на 9 т капусти більше? На скільки машин більше відправили другого дня? Якщо другого дня відправили на 9 т більше і на 3 машини більше, то на скількох машинах відправили 9 т капусти? Знаючи, що на трьох однакових машинах відправили 9 т капусти, що можна знайти за цими даними? Знаючи, скільки машин відправили другого дня і вантажність машини, що можна знайти? Скласти план розв’язання задачі.

V. Підсумок уроку

На уроці вчилися множити трицифрові числа на двоцифрові, розв’язували задачі. Аналіз роботи учнів на уроці. Оцінювання учнями результатів своєї роботи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.