УРОКИ МАТЕМАТИКИ В 4 КЛАСІ - До підручника МАТЕМАТИКА, 4 клас М. В. Богдановича - 2015 рік

ІІ СЕМЕСТР (71 ГОД)

МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ НА РОЗРЯДНІ ЧИСЛА

27/2. ТЕМА: АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ПОВТОРЕННЯ ЗАКОНІВ МНОЖЕННЯ. ЗАМІНА РОЗРЯДНИХ ЧИСЕЛ ДОБУТКОМ ОДНОЦИФРОВОГО ЧИСЛА І ВІДПОВІДНОЇ РОЗРЯДНОЇ ОДИНИЦІ (806-813)

ОРІЄНТОВНА НАВЧАЛЬНА МЕТА: ПРОАНАЛІЗУВАТИ КОНТРОЛЬНУ РОБОТУ; ОЗНАЙОМИТИ ІЗ ЗАМІНОЮ РОЗРЯДНИХ ЧИСЕЛ ДОБУТКОМ ОДНОЦИФРОВОГО ЧИСЛА І ВІДПОВІДНОЇ РОЗРЯДНОЇ ОДИНИЦІ; ПОВТОРИТИ ЗАКОНИ МНОЖЕННЯ; ЗАКРІПЛЮВАТИ ВМІННЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ З ДРОБАМИ

І. Аналіз контрольної роботи

1. Загальна характеристика результатів контрольної роботи, аналіз типових помилок і виконання відповідних завдань.

2. Усні обчислення.

1) Вправа 807.

2) Знайти: 2/6 від 1200; 3/5 від 400; 3/4 від 8000; 2/5 год; 2/3 доби; 2/5 кг; 3/10 м.

3) Задача. Витративши 2/3 своїх грошей, хлопчик купив книжку за 20 грн. Скільки грошей було у хлопчика до покупки книжки?

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку

Учитель повідомляє, що на уроці діти повторять закони множення, замінюватимуть розрядні числа добутком одно- цифрового числа і відповідної розрядної одиниці.

ІІІ. Повторення та узагальнення вивченого матеріалу

1. Вправа 806 (1, 2). Який зі способів раціональніший? Навести приклади, коли для зручності краще використати переставний та сполучний закони.

2. Вправу 806 (3) виконати усно.

3. Вправа 808. Пояснити, як з першого виразу отримали другий у кожному стовпчику.

4. Задача 811* - для сильніших учнів самостійно, а решта виконує вправу 810 під керівництвом учителя усно.

5. Задача 812. Користуючись розв’язанням, скласти план і пояснити вибір дії.

6. Додаткові диференційовані завдання.

Задача 1. Хлопчик сказав, що він упіймав 1/20 кг риби і ще 4/5 маси риби, яку впіймав. Яка маса риби, що впіймав хлопчик?

Задача 2. У 3 ящиках 72 кг яблук. У першому ящику в 2 рази менше яблук, ніж у другому, і в 3 рази менше, ніж у третьому. Скільки кілограмів яблук у кожному ящику?

IV. Підсумок уроку

Чого навчилися на уроці? Оцінювання учнями своєї роботи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.